VTEN funkciók

Fórum szabályok
Zárt topik, csak termékregisztráció után írhatsz ide!

Re: VTEN funkciók

HozzászólásSzerző: vlaca » 2016.01.05. 15:25

Han Solo írta:
vlaca írta:...Nem nekem kellene válaszolni, de megpróbálok segíteni...

Az a jó a fórumban, hogy senkinek nem KELL válaszolnia, de bárki válaszolhat, aki úgy érzi, hogy tud segíteni. Köszönet érte mindenkiknek, aki hasznosan szól hozzá bárki problémájához!

Szia Solo!

Igazad van, én csak azért írtam ezt, mert nem v-ten-em van, és lényegében feltételeztem a választ... 8-)
Természetesen mindenki segít mindenkin itt.
vlaca

HozzászólásSzerző: Han Solo » 2016.01.05. 13:23

vlaca írta:...Nem nekem kellene válaszolni, de megpróbálok segíteni...

Az a jó a fórumban, hogy senkinek nem KELL válaszolnia, de bárki válaszolhat, aki úgy érzi, hogy tud segíteni. Köszönet érte mindenkiknek, aki hasznosan szól hozzá bárki problémájához!
Popcornhour.hu adminisztrátor
Han Solo
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Mikeeboy22 » 2015.12.31. 14:25

Szia és köszi, minden úgy működik, ahogy leírtad :-)
Mikeeboy22

HozzászólásSzerző: vlaca » 2015.12.28. 10:20

Mikeeboy22 írta:1. Ha egy könyvtárban egy sorozat több része van (pl. The Big Band Theory egy évadának részei), amikor egy rész véget ért, akkor egy másik lejátszó automatikusan indította a következő részt (ez akkor is hasznos volt, ha egy filmet 2 részre "vágtak" méretezés miatt). Be lehet ezt állítani (vagy mindig vissza kell menni a menübe és onnét indítani a következőt)?
2. Ha egy videó fájlhoz van felirat fájl (pl. srt), akkor más lejátszók automatikusan azzal indultak el, a VTEN default indítása a kikapcsolt felirat. Be lehet állítani, hogy a default a felirat indítása legyen?

Illetve lenne még egy kérdésem is: a lejátszó kikapcsolása előtt érdemes/ajánlott leválasztani a médiumot (HDD vagy pendrive) vagy elég a kikapcsolás?

Szia,
Nem nekem kellene válaszolni, de megpróbálok segíteni :
1-es kérdés-re a válasz, hogy a play gombbal indítsd a filmeket, akkor a következő részek automatikusan lejátszódnak.
2-es kérdés, Beállítások-Nyelv-Filmfeliratok nyelve, szerintem itt tudod kikapcsolni, illetve be a feliratokat... (de majd Yoda mester megírja,ha nem így van)
Igen érdemes leválasztani, hacsak nem a hosszan megnyomásos (teljes leállítás) megoldással kapcsolod ki a gépet, mert ekkor nyugodtan lehúzhatod a HDD-t, pendrive-ot.
vlaca

VTEN funkciók

HozzászólásSzerző: Mikeeboy22 » 2015.12.27. 22:12

Sziasztok!

Kb. egy hete van egy VTEN-em és nagyon meg vagyok elégedve vele (képminőség, használhatóság). Korábban WD-TV-m, LG/Samsung beépített lejátszók, illetve mégrégebben Dvico Tvix-em volt.

A korábbi lejátszókból van 1-2 olyan funkció, amit itt hiányolok, lehet, hogy csak nem találtam meg?

1. Ha egy könyvtárban egy sorozat több része van (pl. The Big Bang Theory egy évadának részei), amikor egy rész véget ért, akkor egy másik lejátszó automatikusan indította a következő részt (ez akkor is hasznos volt, ha egy filmet 2 részre "vágtak" méretezés miatt). Be lehet ezt állítani (vagy mindig vissza kell menni a menübe és onnét indítani a következőt)?
2. Ha egy videó fájlhoz van felirat fájl (pl. srt), akkor más lejátszók automatikusan azzal indultak el, a VTEN default indítása a kikapcsolt felirat. Be lehet állítani, hogy a default a felirat indítása legyen?

Illetve lenne még egy kérdésem is: a lejátszó kikapcsolása előtt érdemes/ajánlott leválasztani a médiumot (HDD vagy pendrive) vagy elég a kikapcsolás?

Köszönettel:
Mikeeboy
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mikeeboy22 2015.12.31. 14:26-kor.
Mikeeboy22

Vissza: Hardver, telepítés, frissítés