NMT programok

Fórum szabályok
Zárt topik, csak termékregisztráció után írhatsz ide!

Re: NMT programok

HozzászólásSzerző: Yoda » 2014.12.09. 20:25

Ewing írta:...Es kell vennem egy mas BOX ot amihez van is meg tamogatas?

Nem, venned kellene egy NAS-t, nem médialejátszóval torrentezni... De ott a CSI, azzal szerintem máig feltelepíthető a Transmission. A legújabb A-410-zel sem fogsz elégedetten torrentezni, ez nem erre való.
Popcornhour.hu adminisztrátor – Az erő veled van!
Yoda

HozzászólásSzerző: Ewing » 2014.12.09. 19:48

Sziasztok nekem is hasonlo problemam van. Be halt a winyom ujra raktam a kis A-210 esem. Ezutan sajnalattal konstataltam hogy nincs mar tamogatas az NMT hez. Mivel a BOX omat hasznalom miota kint elek kulfoldon es torrentezni mindig is arrol torrenteztem hatalmas szuksegem van a transmission ra amit az NMT nelkul nem tudok installalni. Vagy ezekszerint ennyi volt a Popcornhour om? Es kell vennem egy mas BOX ot amihez van is meg tamogatas? Valaszotokat elore is kosszonom.
Ewing

HozzászólásSzerző: Yoda » 2014.12.08. 10:01

jimyke írta:...gyári fremwork le volt mentve a PC-n és ez fel is ment szépen USB-ről.A baj az,hogy minden mást eddig az NMT Community Software Installer-el raktam fel...

Firmware lesz az :)
Rossz helyen posztolsz, EBBEN a topikban van szó a CSI-ről, amit egyébként sosem használtam, de ahogy látom, elég sokan értenek hozzá.
Yoda

HozzászólásSzerző: jimyke » 2014.12.08. 09:09

Üdv Mester!
Nekem egy jó öreg A100-as modell van.Az lenne a gondom,hogy kb. 3 éve már nem kellett újratelepíteni,de most megéret a merevlemez cserére.A legutolsó gyári fremwork le volt mentve a PC-n és ez fel is ment szépen USB-ről.A baj az,hogy minden mást eddig az NMT Community Software Installer-el raktam fel.Most hiába töltöttem le a 2.7.5-ös verziót is,egyszerűen nem csatlakozik fel a popcornra.Nekem a Transmission kliens lenne a legfontosabb,mert a 2.71death1 verzió volt fent azthiszem és azzal nagyon megvoltam elégedve.Nos ebben szeretnék segítséget kérni,hogy mit tegyek,esetleg felrakható valahogy manuálisan is?
A legjobb természetesen az lenne ha elérhető lenne a CSI-vel,mint régen,akkor feltudnék rakni más dolgokat is.
Válaszaitokat előre is Köszönöm!
jimyke

HozzászólásSzerző: Yoda » 2014.12.05. 10:55

Kövesd a Firmware-megjelenések topikot, ott mindig le van írva, ha egy újabb firmware úgynevezett „stepstone” verzió, azaz nem hagyható ki, mert újabb kernelt is tartalmaz!
Yoda

HozzászólásSzerző: A77ila » 2014.12.03. 21:51

KERNER versio volt a hibás: - 24-POP amivel vettem a 25-POP a legújabb frissítés - és az nem ment fel hibára futot.

A 24-POP-os verziók közül a legújabbat sikerült felrakni a hozzá tartozó NMT-el.

Abban segítsetek légyszíves hogy hogyan tudok verziót lépni 24-ről 25-re ha egyáltalán kell vagy lehetséges?

Előre is köszönöm.
A77ila

HozzászólásSzerző: A77ila » 2014.12.03. 21:24

Sziasztok!

Segítséget kérnék mert sajnos nem boldogulok:(

A400-at próbálom beüzemelni:
1. alap beállítások OK
2. Internet kapcsolat OK - pl.: youtub működik
3. Háttértárak beüzemelve 1db 4TB NTFS média tárolásra 1db 8Gb pendrive NMT programok számára
4. PROBLÉMA: NMT programok letöltése interneten nem működik - "HIBA TÖRTÉNT" ezt írja ki miután a beállítások után futtatom!
5. Leírások alapján gondoltam én majd manuálisan - de itt már felmerült bennem mi van ha nem a legújabb FIRMWARE van fent - ellenőriztem és jelenleg ezt a gyári verziót jelzi ki:
FIRMWARE: 05-01-121227-24-POP-422-093
KERNEL-verzió: 24-POP
NMT-verzió: semmi
Gondolom nem ez a legújabb így megpróbáltam frissíteni: Beállítások/karbantartás/Firmware-frissítés/NINCS ELÉRHETŐ FRISSÍTÉS ezt írja ki!
Utána néztem és azért találtam ujabb verzíót ha minden igaz ezaz: 05-08-140724-25-POP-422-802 http://www.cloudmedia.com/support/firmw ... y/28-a-400
Leírások alapján megpróbáltam manuálisan: 3. háttértárat fogtam, 8Gb-os pendrive-ra rámásoltam a legfrissebb Firmware-t kicsomagolva és gyökérbe helyezve ráduktam a pop-ra mire a frissítő felismerte és elkezdte a frissítést aztán WRONG KERNER VERSIO kiírta és megállt!
Kilépni csak áramtalanítással tudtam aztán bekapcs és mintha semmi sem történt volna minden korábbi verzió és beállítás maradt.

Légyszíves segítsetek hogyan tudom frissíteni a Firmware-t és hogyan tudom telepíteni az NMT programokat?

Előre is köszönöm a segítséget!
A77ila

HozzászólásSzerző: Yoda » 2014.09.10. 15:38

kovacsla írta:Egyébként nem tervezik beletenni?

Nem tudok róla, de fejleszthetne bárki ilyen alkalmazást az Apps Marketbe, ha akarna. (A Mede8er lejátszókon van HTML5-ös böngésző.)
Yoda

HozzászólásSzerző: kovacsla » 2014.09.10. 15:10

kovacsla írta:Úgy tudtam, hogy egy alap HTML5 kompatibilis browser van rajta.

Valószínűleg addig vacilálltam a lejátszók között, amíg ezt jól benéztem. De mindegy, nem létkérdés.
Egyébként nem tervezik beletenni?
Köszi
kovacsla

HozzászólásSzerző: Yoda » 2014.09.10. 14:42

kovacsla írta:Mellesleg nem a legfrissebb firmware volt rajta, mindegy műkszik.

Azért kérdeztem, hogy frissítetted-e már...
kovacsla írta:Úgy tudtam, hogy egy alap HTML5 kompatibilis browser van rajta.

Hol olvastál olyat, hogy internetböngésző lenne benne?
Yoda

ElőzőKövetkező

Vissza: Hardver, telepítés, frissítés