Popcorn hour A 410

Vásárlás előtt itt teheted fel kérdéseid a Popcorn Hour termékekkel kapcsolatban. Ebbe a topikba minden regisztrált tag témát nyithat és hozzászólást írhat, a többi topik viszont csak vásárlóink számára érhető el termékregisztráció után.
Fórum szabályok
Szabadon írható moderált topik, itt minden regisztrált fórumtag írhat hozzászólást.

Re: Popcorn hour A 410

HozzászólásSzerző: Yoda » 2015.02.23. 20:23

Ha fontos, hogy beleszerelt HDD-vel együtt vásárolj, akkor keress másik forgalmazót, ezek szerint pont kiválasztottál egyet, aki nem foglalkozik ezzel. Hogy miért jó egy NAS? ITT elolvashatod a legjobb márka példáján keresztül.
Popcornhour.hu adminisztrátor – Az erő veled van!
Yoda

HozzászólásSzerző: Dödi8 » 2015.02.23. 19:25

Szia Yoda!

Köszönöm a segítséget!
Igen a belső HDD-re gondoltam. A NAS rendszer működése nem teljesen tiszta számomra de majd utána olvasok.
Az (moderálva)-val beszéltem ma ők azt mondták, hogy HDD-t nem forgalmaznak bár itt is belső táregységet kérdeztem, lehet hogy ezért mondták.

Üdv.: Endre
Dödi8

HozzászólásSzerző: Yoda » 2015.02.23. 18:09

A „táregység” alatt gondolom belső HDD-t értesz. Ideális esetben szerintem nem teszünk bele semmit, hálózaton keresztül játszunk le bármit is egy NAS-ról. De ha merevlemez, akkor nem csak 3,5"-es, de 2,5-ös is beletehető. Teljesen mindegy a típusa, a leglassabb is elég gyors a médialejátszáshoz. A legtöbb forgalmazó partnerünknél szerintem merevlemezzel együtt is tudod rendelni az A-410-et. Ha a hangminőség a lényeg, akkor SSD-t tennék bele, az adja hozzá a legkevesebb zajt a rendszerhez (vagy wifin keresztül hálózatról játszanék le zenét).
Popcornhour.hu adminisztrátor – Az erő veled van!
Yoda

Popcorn hour A 410

HozzászólásSzerző: Dödi8 » 2015.02.23. 17:35

Sziasztok!

Új vagyok köztetek is és a Popcorn is új számomra.
A héten sikerült meghallgatnom egy A 410-est és nagyon megtetszett. Idáig htpc-vel zenéltem, moziztam de be kell lássam, a Popcorn sokkal jobb minőséget ad vissza. :o
A döntés megszületett Popcorn tulajdonos leszek hamarosan. :D
A kérdésem az lenne, hogy milyen belső táregység a legideálisabb a P-hoz. Mekkora memóriával és hol lehet beszerezni. Ja és mennyibe kerül?
Azt láttam, hogy méretben a 3,5"-es az amit csak be kell illeszteni.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv.: Endre
Dödi8

Vissza: Kérdezz, segítünk eldönteni melyiket vedd meg!