Networked Media Jukebox (NMJ) kérdések

Fórum szabályok
Zárt topik, csak termékregisztráció után írhatsz ide!

Re: Networked Media Jukebox (NMJ) kérdések

HozzászólásSzerző: Yoda » 2015.10.30. 11:53

repro írta:...Az a baj, hogy az A-210 NMJ csak a z IMDB-n keres. Nincs lehetőség, hogy a filmkatalógust használja?

Ezt ki mondta? Szerintem mindig is a TheMovieDb.org-on keresett minden Popcorn.
Popcornhour.hu adminisztrátor – Az erő veled van!
Yoda

HozzászólásSzerző: hobor15 » 2015.10.30. 10:35

Sikerűlt a wd my cloud+jukebox kombó...:)(: nfs -en keresztűl!:)és tökéletes minden.röccenés mentes:)kösszönöm a segitséget.:)még egy kérdés.igy nem romlik a kép minőség nfs -en keresztűl?(lehet hülye kérdés)...:D
hobor15

HozzászólásSzerző: repro » 2015.10.29. 23:25

Yoda írta:
repro írta:...Lehet-e úgy csinálni, hogy egy mappába teszem a filmet, ahol megadom az angol nevet, de a mappa neveként a magyart adom meg..

Persze, lehet. De egyébként magyarul is sokat megtalál, ha meg nem, akkor rajta, vidd fel a film magyar adatait Te magad a TheMovieDb.org oldalon! Szerintem még úgy is működik, hogy a fájl neve eleje az angol cím, majd egy gondolatjel után a magyar. Esetleg még lehet a gondolatjel előtt záróljelben a film megjelenésének dátuma a pontosabb találat érdekében. Úgy rémlik, egy időben így neveztem el a fájlokat, és működött jól a szkennelés.

Köszönöm.
Az a baj, hogy az A-210 NMJ csak a z IMDB-n keres. Nincs lehetőség, hogy a filmkatalógust használja?
repro

HozzászólásSzerző: Yoda » 2015.10.29. 21:27

hobor15 írta:S...vettem hozzá egy wd 3tb my cloud-ot!...

Ha jól látom, a MyCloud valami NAS-féleség akar lenni. A Synology-n kívül más NAS-t nem használok, de gondolom van kézikönyve a WD-nek is, benne hogyna lehet SMB vagy NFS fájlmegosztást bekapcsolni. A VTEN kézikönyvben meg benne van, hogy kell hálózati megosztáshoz csatlakozni. (Ha még nem késő, add le a WD-t, és vegyél egy igazi NAS-t! A WD merevlemezgyártó, abban jó olyan bátran lehet tőle venni...)
Yoda

HozzászólásSzerző: Yoda » 2015.10.29. 21:24

repro írta:...Lehet-e úgy csinálni, hogy egy mappába teszem a filmet, ahol megadom az angol nevet, de a mappa neveként a magyart adom meg..

Persze, lehet. De egyébként magyarul is sokat megtalál, ha meg nem, akkor rajta, vidd fel a film magyar adatait Te magad a TheMovieDb.org oldalon! Szerintem még úgy is működik, hogy a fájl neve eleje az angol cím, majd egy gondolatjel után a magyar. Esetleg még lehet a gondolatjel előtt záróljelben a film megjelenésének dátuma a pontosabb találat érdekében. Úgy rémlik, egy időben így neveztem el a fájlokat, és működött jól a szkennelés.
Yoda

HozzászólásSzerző: hobor15 » 2015.10.29. 17:41

Sziasztok!:)egy olyan kérdésem lenne:vettem egy popi hour vten-t.plusz vettem hozzá egy wd 3tb my cloud-ot!:)és nem tudom összehangolni a jukeboxal...:( nem látja.csak azt amikor rádugok usb-n egy külső vinyot!tudna nekem valaki segitteni?:) előre is köszőnöm:)
hobor15

HozzászólásSzerző: repro » 2015.10.29. 12:35

Sziasztok!

Kérdésem lenne.
Valahol olvastam, hogy NMJ használatához a filmeket angol nevükön kellene megadni.
Lehet-e úgy csinálni, hogy egy mappába teszem a filmet, ahol megadom az angol nevet, de a mappa neveként a magyart adom meg.
Így ha nem NMJ-vel használom, és nem tudok angolul, tudom milyen filmről van szó.
repro

HozzászólásSzerző: posat » 2015.08.09. 16:00

Yoda írta:Gond van a Popcorn szerverével esetleg. Várj egy kicsit ilyenkor! Mára már megoldódott?

Igen!köszi!
posat

HozzászólásSzerző: Yoda » 2015.08.03. 10:15

Gond van a Popcorn szerverével esetleg. Várj egy kicsit ilyenkor! Mára már megoldódott?
Yoda

HozzászólásSzerző: posat » 2015.07.31. 08:47

sziasztok!
Az lenne a problémám hogy a VTEN-emen egy napja nem tudok a jukeboxban borítót,háttérképet,leírást letölteni.Eddig simán ment,most csak addig jutok a leírásnál-cím szerint keresek-fel is dobja a letölthető lehetőségeket,de ha rányomok kijön egy üzenet hogy:ehhez a funkcióhoz internetkapcsolat szükséges(kis sárga háromszöggel-benne kérdőjel);és ugyanez van a háttereknél meg a borítóknál!
Pedig van net.-hálózatról lejátszok,youtube megy stb.A beállításvarázsló is azt írja hogy jó minden!
Van ötlet?!
Előre is köszönöm!
posat

ElőzőKövetkező

Vissza: Jukebox programok