Networked Media Jukebox (NMJ) kérdések

Fórum szabályok
Zárt topik, csak termékregisztráció után írhatsz ide!

Re: Networked Media Jukebox (NMJ) kérdések

HozzászólásSzerző: mattheus » 2014.12.25. 23:16

Sziasztok!

Korábban már írtam ebbe a topikba cover art megjelenítési problémával kapcsolatosan, de érdemben még nem érkezett válasz, így a hozzáértők segítségét szeretném kérni.
A problémám az lenne, hogy sima böngészéskor (filmmappák között böngészve), a filmek kb. 80%-nál nem jelenik meg a borító képe, annak ellenére, hogy letöltöttem őket.
Van bármiféle előkövetelmény, aminek teljesülni kell, hogy megjelenhessenek?

Ha van valakinek ötlete, azt megköszönném.

Erre gondolok egyébként http://www.mediasmartserver.net/blog/wp-content/uploads/2011/12/IMG_0246.jpg

És természetesen Mindenkinek Boldog Ünnepeket!
mattheus

HozzászólásSzerző: Yoda » 2014.12.15. 17:48

Szepidown írta:...még valahogy nem tudtam rá szánni magam a befektetésre.

Majd ad egy lökést, ha – ne adj' Isten – tönkremegy egy több terrás lemezed...
Popcornhour.hu adminisztrátor – Az erő veled van!
Yoda

HozzászólásSzerző: Szepidown » 2014.12.14. 18:41

Yoda írta:Remélem valaki hozzá tud szólni, szerintem minden lemeznek saját jukeboxa lehet csak, de hátha tévedek. Ha nem, eljött az ideje, hogy NAS-t vegyél...

Köszi!
A NAS-os dolog rajta van már egy ideje a whish list-en, de még valahogy nem tudtam rá szánni magam a befektetésre.
Szepidown

HozzászólásSzerző: Szepidown » 2014.12.14. 18:37

claire írta:
Szepidown írta:Szervusztok!

A 400-as gépemben található HDD betelt, ezért csatlakoztattam rá egy újat. Egy kis utánaolvasás segítségével aránylag simán ment a bővítés. Jelenleg ott tartok, hogy az NMJ Toolbox segítségével PC-ről tudom mindkét HDD-n levő filmeket és azok borítóit szerkeszteni. Viszont egyáltalán nem tudom eléri, hogy elegendő legyen csak az egyik HDD-hez tartozó Jukebox-ot elindítanom, ami:
1) rálát a másik HDD-re is,
2) és képes elindítíni az azon található filmeket.
Az 1-es pontig jó vagyok, sőt NMJ Toolbox-bol bármelyi HDD-n tárolt filmet el tudom indítani, csak sajnos a Popcorn Jukebox-bol már nem.

Létezik erre szerintetek valami megoldás, beállítás?
Köszönöm!

Elméletileg az NMJToolbox-ban lehet pont megcsinálni. Régebben én is próbáltam, de nem sikerült.
A Settings -> Path -> Multishare funkcióval lehet.
Ha neked sikerül, szívesen venném, ha megosztod. :)
Köszönöm!

Kisérletezgetek vele, de nem igazán akar összejönni. Nekem úgy tűnik, hogy a multishare mintha csak az NMJ Toolbox-ban kezelné az adatokat "multi" módban, de ez valahogy a médialejátszóra nincs hatással. Két ünnep között rászánok még két napot, ha valami sikerül, akkor jelentkezek még!
Szepidown

HozzászólásSzerző: claire » 2014.12.08. 08:15

Szepidown írta:Szervusztok!

A 400-as gépemben található HDD betelt, ezért csatlakoztattam rá egy újat. Egy kis utánaolvasás segítségével aránylag simán ment a bővítés. Jelenleg ott tartok, hogy az NMJ Toolbox segítségével PC-ről tudom mindkét HDD-n levő filmeket és azok borítóit szerkeszteni. Viszont egyáltalán nem tudom eléri, hogy elegendő legyen csak az egyik HDD-hez tartozó Jukebox-ot elindítanom, ami:
Az 1-es pontig jó vagyok, sőt NMJ Toolbox-bol bármelyi HDD-n tárolt filmet el tudom indítani, csak sajnos a Popcorn Jukebox-bol már nem.

Köszönöm!

Elméletileg az NMJToolbox-ban lehet pont megcsinálni. Régebben én is próbáltam, de nem sikerült.
A Settings -> Path -> Multishare funkcióval lehet.
Ha neked sikerül, szívesen venném, ha megosztod. :)
Köszönöm!
A-400 Firmware: , USB 2.5" HDD + Internal 3.5" HDD
claire

HozzászólásSzerző: Yoda » 2014.12.07. 20:20

Remélem valaki hozzá tud szólni, szerintem minden lemeznek saját jukeboxa lehet csak, de hátha tévedek. Ha nem, eljött az ideje, hogy NAS-t vegyél...
Yoda

HozzászólásSzerző: Szepidown » 2014.12.07. 20:09

Szervusztok!

Köszönöm!
Szepidown

HozzászólásSzerző: mattheus » 2014.08.26. 07:51

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy mikor böngészek a csatlakoztatott HDD tartalmában (Miniatűr nézet van kiválasztva), akkor a korábban letöltött albumképek nem jelennek meg a böngészés közben
a képernyő bal oldalán, csak a standard folder ikon. Az érdekesség az, hogy ez a hibajelenség nem konzisztens, mivel 10 letöltött filmből 3 esetben viszont láthatóvá válik :shock:

Van ötlete valakinek ?

KÖszönöm!
mattheus

HozzászólásSzerző: kilfish » 2014.07.20. 10:41

Yoda írta:iPad Beállítások/NMJ Navigator/Clear Image Cache On Next Launch. Majd kilép a programból és újra belép. Az iPad app-ok bizonyos beállításai az iOS Beállítások alkalmazásában találhatóak.

Köszönöm a segítséget, ez megoldotta a problémát.
kilfish

HozzászólásSzerző: Yoda » 2014.07.18. 16:30

iPad Beállítások/NMJ Navigator/Clear Image Cache On Next Launch. Majd kilép a programból és újra belép. Az iPad app-ok bizonyos beállításai az iOS Beállítások alkalmazásában találhatóak.
Yoda

ElőzőKövetkező

Vissza: Jukebox programok