Popcorn Hour A-400

A tulajdonosok itt mondhatják el, miért is szeretik a Popcorn Hour lejátszójukat.

A-400

HozzászólásSzerző: powerpeti » 2014.01.16. 09:57

Amit már a megvétel napján meszerettem benne, az a zajmentessége. Mivel én azelőtt egy TVIX-et használtam, ami egész este búgott, mint egy öreg rádió. Ez pedig kicsit rontotta az élményt.
Aztán pár nap használat után ráéreztem az A-400 ízére. Hamar bele lehet szeretni a cuccba. Rém egyszerűen megtalálja az otthoni PC-t és már mehet is a film WI-FI-n keresztül. A menü könnyen kezelhető, mégis oly sokat tud. Igaz eddig még nem jöttem rá hogy másoljam át a meglévő filmeket a TVIX-ről, de ez nem a Pop hibája. Az én ismereteim hiányosak e tekintetben.
powerpeti

Popcorn Hour A-400

HozzászólásSzerző: maci » 2013.12.18. 13:50

A-400 tapasztalatok , benyomások ...

Csak elméletben tudtam vásárlás előtt a hasonlítgatásokat mérlegre tenni, de abból csak az jött ki, hogy a legjobb az
A-400.És innen nem is akarnám mással összevetni, mert bizton azok is jók és persze azért egyik sem teljesen tökéletes.
Amihez tudom hasonlítani rövid használat után az a TV médialejátszója, ami egy jó tv-én azért annyira nem rossz,
alkalmi lejátszásra, vagy saját felvételekre az is jó. NA de ha már házimozi és igényesség, akkor A-400 mi más..
Pl a The Wolverine 2013 a TV (GT60) bizonyos sötétebb képrészeken fátyolszerű volt a kép . nos itt TŰ éles mindenhol. :lol:
A képről többet nem is érdemes mert ezt most nem múlja felül semmi más úgy hogy ragozhatatlanul jó....
A menü rendszere az lehetne átgondoltabb , legfőképp abban, hogy hol ez a visszalépés , hol az a gomb , hol meg amaz,
de persze ezzel együtt működik és maguk a menük elég jól következnek egymásból, csak a gombokhoz kötést kell szokni.
A távirányító jó, a világításával együtt pl a GT60 sokkal diszkrétebb , a színes gombokat nem látni (színeket( itt mindent,
akár kis lámpának is jó ( de nem zavaró és kikapcsol ) . A készülék elején lévő led az ami tálán lehetne visszafogottabb fényes, zavaróan kis fehér pont , de megoldottam - pl üres átlátszó cd tokokat raktam elé ami megtöri a fényét , de azért látni, hogy be van kapcsolva.Eleddig mindent lejátszott a házi videókat is .. Praktikus a jukebox infók a filmekről na és hangulatosabbá is teszi, szépen be lehet konfigurálni a felületet , most épp diszkrét karácsonyi köntösben van... :D
A beépíthető HDD nekem tetszik . egyszóval tele van házimozi célra szolgáló szolgáltatással androidos vezérlésről ami
szintén használható ( nem kell rálátni a készülékre stb ...) bár bekapcsolni azt nem lehet velük.
A külső usb házat nem mindet szereti erre esetleg érdemes odafigyelni ha valaki azt akar.
A samba jelen esetben csak a pc-ról látja, de az ment secc perc alatt.... Az A-400-ról még ügyködnöm kell, hogy a pc-t is lássa. win 8.1 hát nem tom ... Aki esetleg tud valamit ez ügyben az jelezhetné....
A filmről egyébként már amit tartalmaz - hangok, felirat - praktikusan, szép menüvel kinyerhető és beállítható - na ezt nagyon jól megcsinálták. Vezérelni lehet min. 30 másodpercben előre-hátra, lassítani, megállítani nagyítani szóval mindent tud
Elsőre ennyi , szóval aki vacillál, hogy érdemes a nem kevés pénzt rááldozni, aki minőségben szeretne házimozizni annak igen, nem beszélve arról , hogy pl a Blu ray lejátszólk akár jóval drágábban és vagy hasonló áron vannak ,nem beszélve a formátum korlátrol stb .........
maci

Projektorhoz A400

HozzászólásSzerző: tóthszabolcs » 2013.03.01. 13:29

Panasonic PTAT6000e 3D projektorhoz csatlakoztattam az A400-t.
Előtte egy 55' Samsung 2012-es modellhez volt csatlakoztatva.
Az igazi teljesítményét a projektornál mutatta meg az A400. A különbség megdöbbentő.
Finoman fogalmazva mintha egy kategóriával magasabb minőségű projektor képét néznénk.(pedig már a Pana is majd 1 millió.)

Projektor mellé kötelező vétel az A400-as.
tóthszabolcs

Vissza: Azért szeretem, mert...