Alvó üzem.

Re: Alvó üzem.

HozzászólásSzerző: Kapido » 2013.10.02. 20:33

Feltettem a legújabbat! Ezzel ritkábban fordul elő, és eddig nem kellett gyári visszaállítást csinálni csak teljes újraindítást.
Kapido

HozzászólásSzerző: Yoda » 2013.09.30. 12:28

Melyik firmware-ről van szó?
Popcornhour.hu adminisztrátor – Az erő veled van!
Yoda

HozzászólásSzerző: Kapido » 2013.09.27. 02:53

A teljes kikapcsolással én is küzdök, mert legtöbbször nekem is eldobja a vinyómat. Sőt néhány nap után magától is megteszi, alvó állapotban. Először csak a mappa látszik a fájl nem, aztán már az sem. Nem lehet hogy az energiatakarékos, un. green vinyókat nem látja sokszor, mert előfordult, hogy alvó állapot visszakapcsolása után nem pörgött fel, csak tejes kikapcsolás után. Ez után viszont sokszor nem látja csak bizony mennyiségű teljes újraindítás, és gyáriállapot visszaállítás után. ( 3 TB WD Green hdd )
Kapido

HozzászólásSzerző: Bigdigit » 2013.06.27. 05:33

Ha a torrent nem lenne leállítva külön a saját menüjéből nem is írtam volna semmit a problémámról.De itt sem magára a torrent kliensre gondolok hanem arra épp nem futtatok semmilyen torrentet.

A gép hosszú gombos leállítása maga felér néha egy gyári állapot visszaállítással:)
Sőt korábban 3x fordult elő ilyen leállítás után nem volt hajlandó a benne lévő vinyó felismerésére olyan szinten csak akkor volt képes működni ha kivettem belőle.Persze másolhattam le róla mindent mert újra kellett formáznom.
Ez a jelenség egyenlőre nem jött elő mióta másik vinyót tettem bele de el kell mondjam ami benne volt most pc-ben van és minden teszt hibátlannak mutatja.
Bigdigit

HozzászólásSzerző: Yoda » 2013.06.26. 19:19

Bigdigit írta:...Ezek tudatában kilőhetem az összes MNT programot? Sajnos ennyire azért nem értek hozzá...

Miért ne lőhetnéd ki a többit, illetve miért ne próbálgathatnád? Legfeljebb visszakapcsolod, ha olyat állítasz le, amire szükséged van. De ezek szerint ez csak az FTP-szerver és a Torrent. Viszont ha fut a torrent, akkor ne lepődj meg, ha elindul a lemez, hiszen vélhetően seedelsz, vagy letöltesz. Az elméletileg nem történhet meg, hogy elfelejti a beállításait a lejátszó kikapcsolva (a távvezérlő hosszan nyomott POWER gombjával). Ha mégis, akkor valami nem kerek vele. Egy gyári állapot visszaállítása után is megtörténik ez a felejtés?
Yoda

HozzászólásSzerző: Bigdigit » 2013.06.26. 18:57

Természetesen nem a teljes kikapcsolásra gondoltam.
Most minden NMT program fut így egy kis segítség is kellene.
Amit használok a sima tv-én való filmlejátszáson kívül a transmission kliens torrentezni illetve ftp-én vagy helyi hálón másolok filmeket ide-oda pc-ről.
Ezek tudatában kilőhetem az összes MNT programot?Sajnos ennyire azért nem értek hozzá.

Egyébként azért nem kapcsolom ki a gépet teljesen éjszakára mert utána elég sűrűn újra bekapcsolva elfelejti az összes korábbi beállítást amit én állítottam be.Még a nyelv is angolra vált..szóval minden alapra áll vissza.
Bigdigit

HozzászólásSzerző: Yoda » 2013.06.19. 10:02

Bigdigit írta:Valaki megtudná mondani mit kell kikapcsolni ne pörögjön fel állandóan a winchester ha ki van kapcsolva a gép?

Ha ki van kapcsolva (POWER gomb hosszan nyomva), akkor nem pörög fel. Ha csak készenlétben van, akkor valamelyik NMT-program tehet róla, azokat állítsd le!
Yoda

Alvó üzem.

HozzászólásSzerző: Bigdigit » 2013.06.19. 09:03

Valaki megtudná mondani mit kell kikapcsolni ne pörögjön fel állandóan a winchester ha ki van kapcsolva a gép?
Bigdigit

Vissza: A-300