Teljesen sötét kép !!

Re: Teljesen sötét kép !!

HozzászólásSzerző: popter » 2016.02.12. 14:14

Üdvözletem .

A kulcs szó volt a SETUP . Ez valahogy kimaradt a szórásból , eddig nem igazán volt használva mivel a kép tökéletes volt.Nem értem különben ,hogy miként állítódhatot el.

Nagyon köszönöm SEGÍTSÉGET szinte biztos vagyok benne ,hogy nem jutott volna eszembe.

A színtér és a többi beállítás szerintem rendben. Most szép a kép. :D

Üdv.
popter

Re: Teljesen sötét kép !!

HozzászólásSzerző: Yoda » 2016.02.12. 10:25

Milyen színkör van beállítva? AUTO? Olyan hardveres hibát még nem láttam, hogy a világos jelenetek jók, de a sötétek nem, nem is tudom elképzelni HDMI-n. A VXP-nél a sötét részletek kiemelésénél milyen érték van beállítva? Lejátszás közben állítható a Popcornon a kontraszt, fényerő, stb. a SETUP gombot megnyomva. Ott minden rendben van?
Popcornhour.hu adminisztrátor – Az erő veled van!
Yoda

Teljesen sötét kép !!

HozzászólásSzerző: popter » 2016.02.11. 18:05

Üdvözletem mindenkinek !

Egy kis segítségre lenne szükségem.Adott 1 A-410 lejátszó amivel eddig nem volt klönösebb gond. Most azt a jelenséget produkálja hogy Sötét szinte fekete a kép .Csak nappali rendesen megvilágított jeleneteknéljó a kép ( vagyis látható és élvezhető) . Sokminden beállítást megpróbáltam már sikertelenül.
Másik tv-én is kipróbáltam mát ,de ott is ugyanaz a helyzet. Másik HDMI kábellel is próbálkoztam a helyzet nem változott.

A tv amin használom samu 46D6100 model ami szerintem tudja amit tudnia kell.

Először is szeretnék kérni 1 tuti beállítást a popcornra aki ilyet használ ( igaz szerintem Én már mindent kipróbáltam. Utólag mégsem mindent. Köszönet YODÁ-nak ). A készülék közel 1 éves és eddig nem volt vele ilyen gond.

Előre is köszönöm a segítséget.

Ui : minden tippet szívesen veszek Üdv mindenkinek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára popter 2016.02.12. 14:16-kor.
popter

Vissza: Videó, filmlejátszás