App. gond

Az A-500 Pro hardverével és a rajta futtatható Androiddal összefüggő, tehát vélhetően csak ehhez a típushoz tartozó problémák helye. Hardver terén csak a DAC és a fejhallgató- valamint XLR-kimenetek egyediek, szoftverben csak az android, így NMT szoftveres gondokról az általános topikokba írj!

Re: App. gond

HozzászólásSzerző: Yoda » 2017.03.22. 11:03

magvető írta:...Vagy nem frissítettem az fw-t talán. Mi is a javaslat?

Válaszold meg a frissítéssel kapcsolatos kérdést először! Azaz bizonyosodj meg arról, hogy a legújabb (hivatalos vagy béta) firmware van a készüléken!
Popcornhour.hu adminisztrátor – Az erő veled van!
Yoda

HozzászólásSzerző: magvető » 2017.03.21. 16:32

Kedves Yoda!

Valóban megérdemelném...
Nekem a DAC-jára volt többek között szükségem - nem is csalódtam.
Csakhogy nem vagyok egyedül...
Lényegre. A hibának ezek szerint az én készülékemben kell lennie? Vagy nem frissítettem az fw-t talán.
Mi is a javaslat?

Kössz MG
magvető

HozzászólásSzerző: Yoda » 2017.03.21. 13:18

magvető írta:SCsalád megöl: minek adunk ki egy rakás pénzt...

Hát, ha azért vettél A-500 Pro-t, hogy a YouTube videók szebben muzsikáljanak, akkor lehet, hogy megérdemled :)
De nincs semmi gond az appokkal, nem sikerült olyat találnom, ami ne működne, a YouTube Leanback (a színes logós) is megy gond nélkül. Gondolom nem a gyári firmware-t használod, amivel kijött a futószalagról, hanem frissítettél, és a legutóbbi hivatalos, de még inkább a márciusi RC3 van rajta...
Popcornhour.hu adminisztrátor – Az erő veled van!
Yoda

App. gond

HozzászólásSzerző: magvető » 2017.03.21. 12:44

Sziasztok!

A-410-et váltotta nálunk pár hete az 500 pro. App-ok közül szinte egyik sem működik, csak a fekete-fehér logójú Youtube. A többi vagy lefagyasztja teljesen pl.:piros-fehér Youtube(áramtalanítás-újraindítás) vagy csak hang van kép nincs, vagy fordítva. (Család megöl: minek adunk ki egy rakás pénzt, amikor a régi jobb volt?)
Mi nem csinálunk jól vmit? Esetleg beállítás probléma. Egyedül vagyok ezzel?

Help.

Kössz:MG
magvető

Előző

Vissza: A-500 Pro specifikus kérdések