Jukebox kérések

Fórum szabályok
Zárt topik, csak termékregisztráció után írhatsz ide!

Re: Jukebox kérések

HozzászólásSzerző: 3cpo » 2017.11.24. 17:36

Váradi Csilla írta:...Amit letölt az az English beállításnál van, azonban film címeként az eredeti hozza (Mandarin nyelven)...

Megnéztem egy másféle lejátszóval, az szintén az angol leírással tölti le, de ott legalább a cím is angolul van, nem kínaiul. Lehet, hogy a weboldal adatbázisában van valami gond.
Popcornhour.hu adminisztrátor – Az erő veled van!
3cpo

HozzászólásSzerző: 3cpo » 2017.11.22. 19:44

Váradi Csilla írta:...Ez egy konkrét példa, több ilyen esettel találkoztam, hogy nem a magyar adatbázist szedi le...

Ha beírod az IMBDB azonosítót (tt3672840) akkor sem magyarul tölti le a leírást? Holnap megnézem alaposabban, nálunk hogy működik.
3cpo

HozzászólásSzerző: Váradi Csilla » 2017.11.22. 19:05

3cpo írta:
Váradi Csilla írta:...Erre van valami magyarázat?

Gondolom az angol miatt az A és The névelőkkel nem foglalkozik. De nekem nem rémlik ilyen probléma a magyar címen megtalált filmeknél, nem lehet, hogy a jukebox beállításoknál ez állítható?

Nem találkoztam ilyen beállítással, ami persze nem egyenértékű azzal, hogy ilyen nincs :)
Új játék, új öröm :)
Váradi Csilla

HozzászólásSzerző: Váradi Csilla » 2017.11.22. 19:04

Nos a következő bajságom van http://www.themoviedb.org adatbázissal:

Van egy film: A sas és a sárkány

Szerkeszt-> Leírás módosítása->
Filmdadatok szerkesztése:
Adja meg a helyes filmcímet: A sas és a sárkány
info nyelve:magyar

Letöltöm a film adatait, képeit. Mikor végzett vele:
A film címe: 天將雄師
A leírás: Huo An, the commander of the Protection Squad of the Western Regions, was framed by evil forces and becomes enslaved. On the other hand, a Roman general escapes to China after rescuing the Prince. The heroic duo meet in the Western Desert and a thrilling story unfolds.

Pedig van a http://www.themoviedb.org adatbázisban Hungarian verzió, ott a leírás magyarul van, mégsem azt tölti le.
Amit letölt az az English beállításnál van, azonban film címeként az eredeti hozza (Mandarin nyelven).

Ez egy konkrét példa, több ilyen esettel találkoztam, hogy nem a magyar adatbázist szedi le.
Valamit nem jól csinálok?

Köszi Csilla
Új játék, új öröm :)
Váradi Csilla

HozzászólásSzerző: tigerteam » 2017.11.22. 18:40

3cpo írta:
tigerteam írta:...nekem akkor is csak egyet jelenit meg a Junkebox...

Mondanál egy filmcímet, amin meg tudom nézni?

OBLIVION pld...Vagy Wonder woman...
tigerteam

HozzászólásSzerző: 3cpo » 2017.11.22. 14:12

tigerteam írta:...nekem akkor is csak egyet jelenit meg a Junkebox...

Mondanál egy filmcímet, amin meg tudom nézni?
3cpo

HozzászólásSzerző: tigerteam » 2017.11.22. 12:41

3cpo írta:
tigerteam írta:Az lenne a kérdésem, h miért van az, h szinte az összes filmemhez csak egy nyamvadt boritot, és egy hátteret talál csak a Jukebox

Nekem elég sokat talál a legtöbbhöz. De pont annyit találhat csak, amennyi a TheMoviedb.org oldalon fent van. Ha akarsz, töltsél fel ott a filmhez többet, és akkor lesz több! Szóval nem keresgéli az interneten a képeket, hanem a TheMoviedb.org adatbázisát használja. Ami közösségi oldal, tehát Te is feltölthetsz bármit.
Hát pont ez az, azon az oldalon fellépve van filmenként 5-10 kép, de nekem akkor is csak egyet jelenit meg a Junkebox...
tigerteam

HozzászólásSzerző: 3cpo » 2017.11.22. 12:27

Váradi Csilla írta:...Erre van valami magyarázat?

Gondolom az angol miatt az A és The névelőkkel nem foglalkozik. De nekem nem rémlik ilyen probléma a magyar címen megtalált filmeknél, nem lehet, hogy a jukebox beállításoknál ez állítható?
3cpo

HozzászólásSzerző: 3cpo » 2017.11.22. 12:25

tigerteam írta:Az lenne a kérdésem, h miért van az, h szinte az összes filmemhez csak egy nyamvadt boritot, és egy hátteret talál csak a Jukebox

Nekem elég sokat talál a legtöbbhöz. De pont annyit találhat csak, amennyi a TheMoviedb.org oldalon fent van. Ha akarsz, töltsél fel ott a filmhez többet, és akkor lesz több! Szóval nem keresgéli az interneten a képeket, hanem a TheMoviedb.org adatbázisát használja. Ami közösségi oldal, tehát Te is feltölthetsz bármit.
3cpo

HozzászólásSzerző: tigerteam » 2017.11.22. 11:23

Az lenne a kérdésem, h miért van az, h szinte az összes filmemhez csak egy nyamvadt boritot, és egy hátteret talál csak a Jukebox? Láttam, h neten van akinek 6-7 képet is betölt és azok közt lehet válogatni. Nekem már az élményszámba megy ha egyet talál egyáltalán. Vtent használok...
tigerteam

ElőzőKövetkező

Vissza: Jukebox programok