Jukebox kérések

Fórum szabályok
Zárt topik, csak termékregisztráció után írhatsz ide!

Re: Jukebox kérések

HozzászólásSzerző: 3cpo » 2017.11.28. 10:24

Váradi Csilla írta:...Köszönöm, hogy megnézted, ettől nem vagyok boldogab:( Mármint, hogy adatbázis hiba lehet.

Ahogy az előző hozzászólásomban írtam, Windows alatt az NMT Toolbox programmal lehet szerkeszteni a Popcorn jukeboxot, saját leírást beletenni, képeket cserélni, stb. Illetve a TheMoviedb.org oldalon is lehet szerintem hibákat bejelenteni.
Popcornhour.hu adminisztrátor – Az erő veled van!
3cpo

HozzászólásSzerző: Váradi Csilla » 2017.11.28. 04:42

3cpo írta:
Váradi Csilla írta:...Amit letölt az az English beállításnál van, azonban film címeként az eredeti hozza (Mandarin nyelven)...

Megnéztem egy másféle lejátszóval, az szintén az angol leírással tölti le, de ott legalább a cím is angolul van, nem kínaiul. Lehet, hogy a weboldal adatbázisában van valami gond.

Bocs, kicsit el voltam tűnve, kisunokámmal mézeskalács sütési projektbe kezdtünk :) Köszönöm, hogy megnézted, ettől nem vagyok boldogab:( Mármint, hogy adatbázis hiba lehet.
Új játék, új öröm :)
Váradi Csilla

HozzászólásSzerző: tigerteam » 2017.11.27. 13:42

3cpo írta:
tigerteam írta:...És boritot manuálisan hozzárendelni sem tudok? Pld amit letöltök netről azt bepakolni neki?

Pl. az MNJ Toolbox segítségével kb. mindent meg tudsz csinálni.
Hát ez a csoda nekem véletlen sem akar elindulni, egyfolytában hibaüzeneteket hajigál...
tigerteam

HozzászólásSzerző: 3cpo » 2017.11.26. 14:09

tigerteam írta:...És boritot manuálisan hozzárendelni sem tudok? Pld amit letöltök netről azt bepakolni neki?

Pl. az MNJ Toolbox segítségével kb. mindent meg tudsz csinálni.
3cpo

HozzászólásSzerző: tigerteam » 2017.11.26. 13:35

3cpo írta:
tigerteam írta:...És ez az egyetlen ilyen oldal?

Minden általam ismert médialejátszó ezt használja. De biztosan van más is, csak azok nem közösségi oldalak, így pl. magyar leírást nem igen találsz ott. De pl. az IMDB-t is használhatod a Popcorn-on, ha megadod at IMDB-azonosítóját a filmhez (mert maga ott keresni nem tud).
És boritot manuálisan hozzárendelni sem tudok? Pld amit letöltök netről azt bepakolni neki?
tigerteam

HozzászólásSzerző: 3cpo » 2017.11.26. 12:48

tigerteam írta:...És ez az egyetlen ilyen oldal?

Minden általam ismert médialejátszó ezt használja. De biztosan van más is, csak azok nem közösségi oldalak, így pl. magyar leírást nem igen találsz ott. De pl. az IMDB-t is használhatod a Popcorn-on, ha megadod at IMDB-azonosítóját a filmhez (mert maga ott keresni nem tud).
3cpo

HozzászólásSzerző: tigerteam » 2017.11.24. 18:36

3cpo írta:
tigerteam írta:...Vagy globálissá kellene tenni a borito keresést

Az mit jelent? Csak olyan oldalon tud keresni és onnan letölteni egy lejátszó, aminek van az oldal fejlesztői által írt API-ja.

És ez az egyetlen ilyen oldal?
tigerteam

HozzászólásSzerző: 3cpo » 2017.11.24. 18:00

tigerteam írta:...Vagy globálissá kellene tenni a borito keresést

Az mit jelent? Csak olyan oldalon tud keresni és onnan letölteni egy lejátszó, aminek van az oldal fejlesztői által írt API-ja.
3cpo

HozzászólásSzerző: tigerteam » 2017.11.24. 17:49

3cpo írta:
tigerteam írta:...Hát pont ez az, azon az oldalon fellépve van filmenként 5-10 kép, de nekem akkor is csak egyet jelenit meg a Junkebox...

Ja, láttam én is pár filmnél, meg olyat is, hogy van borító, de azt mondja, sikertelen a letöltése. Sőt, korábban már letöltött egy borítót, amikor szkenneltem, most meg egyet talál, de egy másikat. Viszont nem lehet letölteni. Másik filmnél meg le lehet. Olyat is láttam most, hogy nincs borító, de a jukebox falnézetben mégis ott van, a részletes oldalon meg üres... Vagy valami sérülés van TheMoviedb.org adatbázisában, vagy változott az AIP az oldalhoz, és módosítani kellene a Popcornnak is.

Vagy globálissá kellene tenni a borito keresést
tigerteam

HozzászólásSzerző: 3cpo » 2017.11.24. 17:41

tigerteam írta:...Hát pont ez az, azon az oldalon fellépve van filmenként 5-10 kép, de nekem akkor is csak egyet jelenit meg a Junkebox...

Ja, láttam én is pár filmnél, meg olyat is, hogy van borító, de azt mondja, sikertelen a letöltése. Sőt, korábban már letöltött egy borítót, amikor szkenneltem, most meg egyet talál, de egy másikat. Viszont nem lehet letölteni. Másik filmnél meg le lehet. Olyat is láttam most, hogy nincs borító, de a jukebox falnézetben mégis ott van, a részletes oldalon meg üres... Vagy valami sérülés van TheMoviedb.org adatbázisában, vagy változott az AIP az oldalhoz, és módosítani kellene a Popcornnak is.
3cpo

ElőzőKövetkező

Vissza: Jukebox programok