Networked Media Jukebox (NMJ) kérdések

Fórum szabályok
Zárt topik, csak termékregisztráció után írhatsz ide!

Re: Networked Media Jukebox (NMJ) kérdések

HozzászólásSzerző: 3cpo » 2019.04.20. 18:01

MAXX88 írta:...esetleg tudd valaki küldeni nekem egy linket ahonnan letölthetem?

Tessék: link...
Popcornhour.hu adminisztrátor – Az erő veled van!
3cpo

HozzászólásSzerző: MAXX88 » 2019.04.18. 21:02

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni.
Szükségem lenne az Nmjtoolbox-ra , viszont a hivatalos oldaláról nem lehet leszedni, esetleg tudd valaki küldeni nekem egy linket ahonnan letölthetem ? Előre is köszönöm.
MAXX88

HozzászólásSzerző: Yoda » 2018.08.21. 09:21

posat írta:...Van tippetek hogy tüntessem el ezeket!?

Futtanék egy lemezkarbantartást a Windows-on belül, valami gond van a fájlrendszerrel azon a lemezen. Van egy nmj_database mappa a lemezed gyökerében, benne egy media mappa, abban egy video nevű. Azon belül poster, preview és thumbnail mappákban a jukeboxban használt grafikai elemek.
De javaslom, próbáld ki az NMJTolbox-ot is: link...
Yoda

HozzászólásSzerző: posat » 2018.08.20. 22:20

Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem hogy:
Külső winchesteren vannak a filmjeim,amihez a jukeboxot állítottam(vten-en,és van két filmborítóm amit nem tudok letörölni,nincs már rég meg a film sem hozzá...(mikor jukeboxon belül törölni szeretnék ezt írja:"hiba történt a kérés feldolgozása közben.(ERR 8)";a másiknál ugyanez,csak ERR 1 végződéssel,ott már bele se lehet lépni a töröl opcióig,csak a kis borítóképet látni.
Pc-be dugva a vinyót is próbáltam már törölni,de ott nem találom ezeket a fájlokat!
Van tippetek hogy tüntessem el ezeket!?
Előre is köszi!
posat

HozzászólásSzerző: Yoda » 2017.03.25. 18:25

Kérlek, ne tegyél fel egyforma kérdést két helyen! Ezt már kérdezted, innen törölni fogom. Nem a VTEN tehet semmiről, amit írtál, arról se, ha nincs írási joga...
Yoda

HozzászólásSzerző: simonzoli » 2017.03.25. 12:15

Az lenne a kérdésem, hogy a Popcorn VTEN a helyi hálózatba kötött NAS-on lévő média fileokból le tudja generálni magának az adatbázist?

Eddig A-210-et használtam Apple Time Capsule routerrel amiben van egy 2TB-os vinyó. "Gond nélkül" (korábbi szenvedésem) be tudtam lépni a lejátszóval és hozzáfértem a tárolt filmekhez, de a NMJ létrehozás sohasem sikerült. Elkezdte a folyamatot és meg is jelent NMJ database mappa a Time Capsule meghajtón, de itt meg is állt a történet. "Faild to create datebase", gondolom valami jogosultság gondja van. Ha erre tudtok megoldást, annak is NAGYON örülnék.

Az új VTEN-el még ez sem sikerült...éljen a frissítés...Arra jutottam, hogy beállítok egy NAS-t a házimozizás érdekében. (D-LINK DNS-320L -re gondoltam, ha van esetleg tapasztalat vele, megköszönöm a véleményt!) Még nem vettem meg az eszközt, mert ha azzal is ennyi beállítási mizériám lenne akkor inkább eladom a francba a VTEN-t és visszadugom az A-210-emet.

Segítsetek kérlek, mert előbb vagy utóbb vagy egy A-210 vagy egy VTEN eladóvá válik (mindekettő dobozos, hibátlan) és akkor a segítségért cserébe kedvező áron meghirdetem a fórumon! :D
simonzoli

HozzászólásSzerző: claire » 2017.03.09. 18:58

Petyma írta:Sziasztok!

lenne egy kérdésem.

Volna lehetőség arra, hogy ne ömlesztve legyenek a J-boxom, mármint, hogy a vinyóról minden filmet és minden egy juke-ba tesz.
Gondolok itt arra,hogy ha én mondjuk szeretnék csinálni egy külön sci-fi juke mappát és külön egy akció filmek juke mappát amiket a főmenüből szeretnék elérni egy parancsikon segítségével,hogy erre van e lehetőség?

A segítséget előre is köszönöm!

üdv: pety

Továbbá lehet szűrni műfajra. ;)
A-400 Firmware: , USB 2.5" HDD + Internal 3.5" HDD
claire

HozzászólásSzerző: Petyma » 2017.03.06. 14:33

Bakker erre nem is gondoltam!
Köszönöm szépen a segítséget!
Petyma

HozzászólásSzerző: Yoda » 2017.03.06. 10:07

Petyma írta:...Volna lehetőség arra, hogy ne ömlesztve legyenek a J-boxom, mármint, hogy a vinyóról minden filmet és minden egy juke-ba tesz.

Egy háttértárhoz egy jukebox tartozik. Ha több partíciót hozol létre a külső lemezen, akkor azoknak lehet külön-külön jukeboxuk.
Yoda

HozzászólásSzerző: Petyma » 2017.03.05. 20:57

Sziasztok!

lenne egy kérdésem.

Volna lehetőség arra, hogy ne ömlesztve legyenek a J-boxom, mármint, hogy a vinyóról minden filmet és minden egy juke-ba tesz.
Gondolok itt arra,hogy ha én mondjuk szeretnék csinálni egy külön sci-fi juke mappát és külön egy akció filmek juke mappát amiket a főmenüből szeretnék elérni egy parancsikon segítségével,hogy erre van e lehetőség?

A segítséget előre is köszönöm!

üdv: pety
Petyma

Következő

Vissza: Jukebox programok