c200 hiba

Fórum szabályok
Zárt topik, csak termékregisztráció után írhatsz ide!

Re: c200 hiba

HozzászólásSzerző: P1eTr0 » 2017.10.16. 21:45

Yoda írta:
P1eTr0 írta:...A kérdésem az, hogy létezik-e ajánlott hely, ahol még lehet ebből...?

Ha ITT nincs, akkor szerintem sehol sincs. Már nem gyártják, nyáron jött az utolsó adag az országba, mostanra el is fogyott. Ha nem találsz, írj nekem privát üzenetet, hátha tudok még valamit tenni!

Köszönöm a választ, majd utána fogok érdeklődni. Egyébként már alternatív megoldást is találtam, ami kicsit "csináld magad", de elég megbízhatónak tűnik. Egy 230/12V-os tápegység és egy mini (vagy inkább mikro) belső feszültség átalakító megoldhatja a problémát és annyira nem is kell "gányolni". Árban sem annyira vészes. Azért lehet, hogy kereslek majd.
Panasonic TX-P50ST50E
Panasonic DMP-BDT220
HARMAN KARDON AVR-165 + JBL E80+ JBL EC28 + JBL E20 + Canton AS 85
Popcorn Hour C-200 + Lite-On Blu-ray + 2,5" Western Digital Scorpio Blue 500Gb
Synology DS411j DiskStation + 4x4Tb (Western Digital)
P1eTr0

HozzászólásSzerző: Yoda » 2017.10.16. 14:31

P1eTr0 írta:...A kérdésem az, hogy létezik-e ajánlott hely, ahol még lehet ebből...?

Ha ITT nincs, akkor szerintem sehol sincs. Már nem gyártják, nyáron jött az utolsó adag az országba, mostanra el is fogyott. Ha nem találsz, írj nekem privát üzenetet, hátha tudok még valamit tenni!
Popcornhour.hu adminisztrátor – Az erő veled van!
Yoda

HozzászólásSzerző: P1eTr0 » 2017.10.14. 22:09

Sziasztok!

Sajnálatos módom újból :( elhalálozott a C200-asom tápja. Egyszer már megtörtént, de akkor a kondi cserével még lehetett orvosolni a problémát. Most úgy voltam vele, hogy inkább vennék egy újat, de sajnos, ahogy látom beszerezhetetlen. A kérdésem az, hogy létezik-e ajánlott hely, ahol még lehet ebből...? Nem sok esélyét látom, de hátha.
A másik kérdés pedig az, hogy van-e esetleg kiváltó tápegység, amivel működésre tudnám bírni. Egyébként a lejátszónak semmi baja, ezért nem kukáznám, mert nagyon szeretem :)

Előre is köszönöm a válaszokat.
Panasonic TX-P50ST50E
Panasonic DMP-BDT220
HARMAN KARDON AVR-165 + JBL E80+ JBL EC28 + JBL E20 + Canton AS 85
Popcorn Hour C-200 + Lite-On Blu-ray + 2,5" Western Digital Scorpio Blue 500Gb
Synology DS411j DiskStation + 4x4Tb (Western Digital)
P1eTr0

HozzászólásSzerző: xamur » 2016.05.05. 21:59

Hello,

A Nagyi nem számít :D ő nem csinál semmit, a végén csak kap egy popcornt tele filmekkel

Jelenleg én szeretnék letölteni
1.Felmegyek a router által adott ip címre: 192.168.0.30:8077/transmission/web/
2. Betölti az oldalt
3. Preferencesben átírom hova szeretném ha töltene majd betöltöm a filmeket
4. berakja a torrenteket de letöltés közben folyamatosan a "dismiss" problémát jelez, mégis közben tölti "x" idő alatt mondjuk a 2 óra helyett 8 óra alatt letölti a filmet
Amikor kiírja a dissmiss-t akkor a preferencesben újra alap beállításra visszaáll (share/download) normál esetben az utolsónak megadott kellene,h legyen.
majd egy idő után teljesen lefagyasztja a popcornt "Connection Failed Could not connect to the server. You may need to reload the page to reconnect."

Mivel éjjel is megy hallani lehet a csendben, hogy folyamatosan felzúg, mintha betöltene.

Tud valaki segíteni?
xamur

HozzászólásSzerző: 3cpo » 2016.05.05. 21:16

xamur írta:...Felmegyek az IP címre betöltöm a letöltött filmet/filmeket...

Próbálom megfejteni, mit mondasz... Ha jól értem, a nagyi torrentezni akar a C-200-zal. Mit jelent az, hogy felmégy az IP-címre és betöltöd a letöltött filmet? Hogy lehet hallani, hogy a C-200 „küzd”, illetve megszakad a letöltés? Mi tér vissza a share/download-ba?
Régen láttam torrentezni a C-200-at, így nem áll össze sajnos, mit és hogyan próbálsz, illetve mi a problémád.
3cpo

HozzászólásSzerző: xamur » 2016.05.05. 20:12

Sziasztok!

Tesóm C-200 popcornja "meghalt" kiderült szervizben, hogy tápja nem adott le elég feszültséget és kondenzátort is cserélni kellett. Megcsináltattuk mert Nagyinak mint média lejátszó tökéletes lesz és esténként lesz min néznie sorozatot, filmeket.

Hazahoztam vinyó bele ment formázta a popcorn nmt felment rá (a legutolsó), nem akadozik minden rendben vele, tudom szambán csatlakoztatni Total Commanderhez is, egy probléma van, a letöltés. Felmegyek az IP címre betöltöm a letöltött filmet/filmeket és Dissmiss üzenetet kapok folyamatosan, majd egyszer csak azt is megunja és jön a végső szó "connection failed".

Van egy A-300-am is, már kivettem a hálózatból nehogy ő okozza a problémát, de nem tudok mit tenni. Érdekesség, hogy közben letölti a dolgokat, de hallani lehet, hogy a C-200 küzd, folyamatosan megszakad a letöltés, visszatér a share/Download-ra miközben azt is pl átírtam share/filmekre (hogy oda töltse)

Nem lehet a Preferences-ben esetleg valamit átállítani ami esetleg segítene?

Hardveres vagy szoftveres a probléma?
Előre is köszönöm a segítséget.
xamur

HozzászólásSzerző: Yoda » 2016.04.20. 12:18

sid írta:De ha jól látom, a megjelölt szervizben is 4500 Ft-ba kerülne az, hogy pusztán kipróbáljam egy másik táppal...

Bizonyosan nem jól látod. Ha más a baja, akkor az javítható. Ekkor nem kell mást fizetned, mint a javítást. Ha a táp rossz, akkor meg csak a tápot fizeted.
Yoda

HozzászólásSzerző: sid » 2016.04.20. 08:45

Köszönöm szépen, a vinyó külön működik, szóval jó eséllyel ez lesz a baj.

De ha jól látom, a megjelölt szervizben is 4500 Ft-ba kerülne az, hogy pusztán kipróbáljam egy másik táppal...

Yoda írta:
sid írta:...Van szaküzlet/szerviz, ahol ki lehetne próbálni, hogy másik táppal működne-e...

Lehúznám a HDD-t, megnézném anélkül, de jó eséllyel a táp halt meg. Ha HDD nélkül sem indul el, akkor nem kérdés. Ha HDD nélkül megy, akkor a HDD-t kellene megnézni más eszközben.
Több forgalmazónk is beveszi javításra, és akkor biztosra mehetsz. De ITT egy ajánlott szerviz is.
sid

HozzászólásSzerző: Yoda » 2016.04.19. 20:26

sid írta:...Van szaküzlet/szerviz, ahol ki lehetne próbálni, hogy másik táppal működne-e...

Lehúznám a HDD-t, megnézném anélkül, de jó eséllyel a táp halt meg. Ha HDD nélkül sem indul el, akkor nem kérdés. Ha HDD nélkül megy, akkor a HDD-t kellene megnézni más eszközben.
Több forgalmazónk is beveszi javításra, és akkor biztosra mehetsz. De ITT egy ajánlott szerviz is.
Yoda

HozzászólásSzerző: sid » 2016.04.19. 19:42

Sziasztok!

Áramtalanítás után annak rendje s módja szerint pirosan világít a bekapcsoló gomb, ha megnyomom, akkor viszont nem lesz fehér, hanem egy apró felvillanás után "ciccegni" kezd a hdd, a bekapcsoló lámpa viszont elsötétül.

Ez is táphiba, ugye? Van szaküzlet/szerviz, ahol ki lehetne próbálni, hogy másik táppal működne-e, hogy ne vegyek potyára tápot, ha más lenne a hiba?

Köszönöm!
sid

Következő

Vissza: Hardver, telepítés, frissítés