NMT programok

Fórum szabályok
Zárt topik, csak termékregisztráció után írhatsz ide!

Re: NMT programok

HozzászólásSzerző: Yoda » 2017.12.19. 10:17

jhony írta:...2 frimware vel ezelőtt nem voltak ilyen gondok illetve ha az ember kiad ennyi pénzt egy lejátszóért elvárná hogy ne keljen fél napokat hálózati és különböző beállításokkal szívnia.

Te biztos vagy benne, hogy ez mind a lejátszó hibája? Mert nem olvasok hasonló problémákról másoktól, de nálunk sem jelentkezett ilyesmi. Tedd vissza a régebbi firmware-t, és azt állítom, pont így fog az is működni abban a környezetben. Nem lett tudtommal elrontva semmi az újabb firmware-ben. De ha a régi mégis másként működik Nálad, használhatod bátran azt. Windows hálózatod rendben? Hanyas Windows? Van kijelölt Master Browser a hálózaton? A lejátszó IP-címét megadva a hálózati meghajtó csatlakoztatása pontban (Windows Intéző), nem lehet csatlakozni rá SMB-n? FTP-n is ilyen gondod van?
Popcornhour.hu adminisztrátor – Az erő veled van!
Yoda

HozzászólásSzerző: jhony » 2017.12.18. 19:02

Úgy sikerült megoldanom hogy betettem egy 8gb pendrive ot azzal elkezdtem a telepítést mikor megszakadt és újra indult szokás szerint, kihúztam betettem pcbe ami egyből formázni akarta mind a 3 particiót mert nem ismerte fel ebből formáztam a legnagyobbat rátettem az appot vissza a ph ba újra telepítés és így beolvasta a filet.Jelenleg fut minden. A hálózatok között megjelenik a ph viszont ha rákattintok azt írja hogy nem tudja elérni a diagnosztika sem tudja kijavítani a hibát illet ve most már csak upnp serverként látja.2 frimware vel ezelőtt nem voltak ilyen gondok illetve ha az ember kiad ennyi pénzt egy lejátszóért elvárná hogy ne keljen fél napokat hálózati és különböző beállításokkal szívnia.Félre ne érts nagyon szeretem nagyon jó minőségű képet ad de mindig sok a szívás ha valamit változtatnak rajta és ez már nem az első.
jhony

HozzászólásSzerző: Yoda » 2017.12.18. 09:47

jhony írta:... de a telepítőt netről kezdi el leszedni és folyamatosan 0% mutat...

A firmware-rel együtt az NMT-programokat is az USB-ről telepíti, ha van USB-s háttértár (rajta a firmware és az NMT-csomag) csatlakoztatva. Az nem lehet, hogy netről akarja letölteni. Amit kiír, hogy új csomag elérhető, az bizonyosan hülyeség, mert nincs újabb. Így ne kattints rá, hogy telepítse!
Yoda

HozzászólásSzerző: jhony » 2017.12.17. 18:30

Azért mert netről nem tölti le.Amit belinkeltél firmwaret azt sikerült frissítenem viszont az mnt programoknál mikor rámegyek hogy frissítés helyi tárhelyről leformázza az usb t de a telepítőt netről kezdi el leszedni és folyamatosan 0% mutat majd egy idő után megunja és ujra indul mikor betölt azt írja hogy újabb mnt csomag érhető el akarom e frissíteni és mikor rámegyek hogy igen kezdi elölről.Próbáltam 2 pendrive al is hogy az egyiket formázza gondoltam a másikról meg beolvassa de úgy sem megy.
jhony

HozzászólásSzerző: Yoda » 2017.12.17. 15:57

jhony írta:...Valaki leírná rendesen hogy mit hova kell másolni telepíteni indítani...

Miért USB-ről akarod, nincs internet? De ha letöltöd a legutolsó firmware-t a gyártói oldalról INNEN, majd kitömöríted a számítógépeden a .zip fájlt, kapsz többek között egy app.nmt nevű fájlt is. Ez az NMT-telepítő, és a Beállítások menüben tudod telepíteni az NMT-programok menüpontban. Már ha előbb felmásolod egy FAT32 fájlrendszerű pendrive gyökérmappájába ezt a fájlt.
Yoda

HozzászólásSzerző: jhony » 2017.12.16. 21:23

Üdv!Nekem egy a 410 em van és én is kinlódok a nmt telepítéssel.Valaki leírná rendesen hogy mit hova kell másolni telepíteni indítani,hogyan lehet usb ről feltenni mert nekem nem sikerült idáig.Köszönöm
jhony

HozzászólásSzerző: Bartal György » 2017.11.29. 20:01

Bocs most látom....a háttér tár seagate 3 TB beszerelve.
Bartal György

HozzászólásSzerző: Bartal György » 2017.11.29. 13:21

Annyit ír ki hogy a letöltés nem sikerült es ujra indúl.
Ezt a lehetőséget láttam, már csak a frissités menete leírasa erdekelne.
Köszi
Bartal György

HozzászólásSzerző: 3cpo » 2017.11.29. 09:38

Bartal György írta:...de a netről nem tudja telepíteni.Y

Ez mit jelent, mi a hibaüzenet? Hová kellene telepítenie, milyen háttértárra? A gyártói oldalról letölthető firmware-ben benne van az NMT-telepítő is.
3cpo

HozzászólásSzerző: Bartal György » 2017.11.28. 19:25

kedves Mindenki,

Segítsetek egy picit nekem. Vettem pár napja egy A 500-ast. Szeretném az NMT file-okat telepíteni, de a netről nem tudja telepíteni.
Hogyan tudnám ezt megoldani? Frissítettem a legújabb szoftverre amikor bekapcsoltam először.
Hogyan tovább?

köszi előre is.
BGY
Bartal György

ElőzőKövetkező

Vissza: Hardver, telepítés, frissítés